Brown hair

Kosmetyki do włosów

Maska do włosów farbowanych to preparat kosmetyczny dostosowany do struktury włosa farbowanego, dzięki czemu nie spłukuje ona kolorów i nadaje im zdrowy wygląd.

Każda koloryzacja i dekoloryzacja może okazać się problematyczna dla włosów, gdyż chemiczne farby często wysuszają ich strukturę, przez co włosy mają tendencję do łamliwości i puszenia się. Z tego powodu mogą wyglądać nieatrakcyjnie. Maska do włosów farbowanych wzmacnia strukturę włosa, utrzymując kolor i wszelkie odcienie. Dokładnie nawilża włosy, przez co są one miękkie i lśniące.

Naturalne mydło w płynie to preparat bez substancji chemicznych, które wykorzystywane są często w produkcji kosmetyków. Nie zawiera substancji koloryzujących i konserwujących, dzięki czemu nie wysusza delikatnej skóry dłoni, które mają skłonność do przesuszeń i wyglądają wtedy nieatrakcyjnie. Takie mydło nie tylko dobrze myje, ale także znakomicie nawilża skórę.
Szampon do włosów z dziegciem to delikatny kosmetyk przeznaczony dla osób, które borykają się z problemami skóry głowy i włosów, takimi jak łupież, brak objętości, czy zbytnie przetłuszczanie się. Naturalne szampony do włosów pozwalają przywrócić strukturę włosa do jej naturalnego stanu.